Atakan terör örgütüne karşı savaşacak!

Atakan terör örgütüne karşı savaşacak!12 Şubat 2017 22:21

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, TV8'de yayınlanan Survivor'un birincisi Çağan Atakan Arslan'ın Tolga Sarıtaş ile aynı dizide yer alacağını yazdı.

Milliyet/Cadde yazarı Ali Eyüboğlu, TV8'de yayınlanan Survivor'un birincisi Çağan Atakan Arslan'ın (Avatar Atakan)  Star TV için çekilecek dizide Tolga Sarıtaş ile başrolü paylaşacağını duyurdu. Eyüboğlu, "Avatar Atakan bu dizide terör örgütüne karşı savaşacak Özel Tim’in askerlerinden birini oynayacak" dedi.

Ali Eyüboğlu'nun "Avatar Atakan artık başrolde" başlığıyla yayımlanan yazısı şöyle:

Tims’in sahibi Timur Savcı’yla Bi Yapım’ın sahibi Burak Sağyaşar’ın ortaklığında kurulan Tims & B Productions’ın ilk dizisinin cast çalışması sürüyor. Ethem Özışık’ın senaryosunu yazdığı, yönetmenliğini Yağız Akaydın’ın yapacağı dizinin adı - şimdilik - ‘Özel Kuvvetler’...

Özel Kuvvetler’de görevli bir üsteğmenin, nişanlısının teröristler tarafından öldürülmesiyle, intikam yemini etmesinin ardından yaşananları ekrana taşıyacak dizinin erkek başrol oyuncularından biri, geçen yılın ‘Survivor’ birincisi Avatar Atakan. Dövüş sporcusu Çağan Atakan Arslan (Avatar Atakan), daha önce de birkaç dizide oynamıştı. Ancak Avatar Atakan’ın, Tims&B’nin ilk dizisindeki rolü önemli. ‘2016 Survivor’ şampiyonu, bu dizide terör örgütüne karşı savaşacak Özel Tim’in askerlerinden birini oynayacak. star TV için çekilecek dizinin diğer erkek başrol oyuncusu ise Tolga Sarıtaş. Dizinin baş karakterlerinden Doktor Hande’yi canlandıracak oyuncuyla diğer rollerdeki isimler cast çalışmaları sonunda belli olacak.

Hollywood ve bizde oyuncuların set hali

Garantikoza Sofya Open ATP 250 Tenis Turnuvası için gittiğim Sofya’dan dönüşte Will Smith’le yapılmış bir söyleşi okudum Skylife dergisinde. Smith’in, ‘Collateral Beauty’ (Gizli Güzellik) adlı son filminde Keira Knightley, Edward Norton, Kate Winslet ve Helen Mirren gibi oyuncularla çalışmanın nasıl olduğuna ilişkin soruya verdiği yanıt şu: “Helen Mirren, ‘Karavan kullanılmayan set burası’ derdi. Çekim aralarında bile kimse karavanına girmez, herkes sette kalır ve sohbet ederdi. Sahneleri biten oyuncular bile sette kalıp diğer oyuncuların çekimlerini izlemeye devam ederdi.

Ailelerimiz de bizimleydi.”

Helen Mirren kim?

Oscar, BAFTA, Emmy, Altın Küre ve SAG; almadığı ödül kalmayan bir oyuncu.

Mirren ayarında bir şöhret var mı bizde?

Yok.

Yıllarca film ve dizi setlerine gitmiş biri olarak bizdeki durumu özetleyeyim.

Bizim oyuncuların çoğu, iki çekim arasında ya kendi karavanlarında ya da cep telefonlarının esaretinde...

Çoğu oyuncu, “Çekim bitse de gitsem” derdinde.

Helen Mirren’in anlattığı tabloya pek rastlanmaz bizim setlerde.  

185PaylaşTİRAJLAR
15 Şubat 2016 - 21 Şubat 2016

zaman 653.950
hurriyet 357.921
sabah 322.555
posta 321.022
sozcu 284.244
pas-fotomac 159.814
turkiye 148.768
milliyet 144.931
fanatik 123.447
haberturk 121.610

ANKET
Sizce Türkiye'de medya gerçekten özgür ve bağımsız mı ?
Evet.. Türk medyası özgür
Hayır.. Medya özgür değil
Kararsızım
Haber3 Yayın Grubu © 2001-2015 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Medyakafe.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.


Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Yayın Grubu

Gizlilik İlkeleri ve Kullanım Şartları | Künye | Site Haritası | RSS