Damat adayı herkesi şoke etti

Damat adayı herkesi şoke etti17 Mayıs 2017 16:05

'Zuhal Topal’la' programına Huriye’nin, talibinin stüdyoya çelenkle gelişi damga vurdu.

Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanan “Zuhal Topal’la” programına Huriye’nin, talibinin stüdyoya çelenkle gelişi damga vurdu.

Fenomen gelin adayı Huriye’ye, iki haftadır çiçekler gönderen talibi bugün stüdyodaydı. Huriye ve annesi Şerife Hanım’ın, merakla bekledikleri damat adayı canlı yayında gerçekleşecek karşılaştırma anına çelenkle çıkarak, herkesi şoke etti.
 

Stüdyoya çelengin arkasına gizlenip, “Götür beni gittiğin yere”  şarkısın söyleyerek çıkan damat adayı sesiyle kendini ele verdi.


Zuhal Topal; “Neler yapıyorlar, şarkı söyleyen çelenk yapmışlar” sözleriyle, damat adayına takıldı ve Huriye’ye çiçekler gönderen damat adayını izleyenlerin tanıdığını, daha önce locada olan adaylardan biri olduğunu açıkladı.


Huriye; “Neden gelmek için bekledin? Beni mutlu ettin, teşekkür ederim” sözleriyle karşıladı talibini. Damat adayının yüzünü göstermeden çiçeklerin arkasından konuşması Huriye’nin annesi Şerife Hanım’ı rahatsız etti. Şerife Hanım; “Açık yüzünle, doğru sözünle gelsen mutlu olurduk” diyerek, sitemini dile getirdi.

Paravan açıldı. Huriye’ye çiçekler gönderen kişinin daha önce locada olan damat adaylarından Soner, olduğu ortaya çıktı. Hiperaktifliğiyle, çılgınlıklarıyla tanınan Soner, bu defa da stüdyodakileri şaşırttı.

 


Huriye, Soner’i görünce; “Sosyal medyadan istek yolladı, kabul ettim. Geleceğini beklemiyordum. Sen çok hareketlisin, ben ağırbaşlıyım nasıl olacak ki” dedi. Şerife Hanım da; “Her çiçek gönderene kızımı veremem. Biz daha ağırbaşlı, oturaklı bir damat istiyoruz” sözleriyle kararının olumsuz olduğunu açıklayınca Huriye, annesinin sözlerine katıldı ve Soner’ e geldiği için teşekkür etti.

Huriye ve annesi Şerife Hanım’a sinirlenen Soner, çelengini de alıp, stüdyoyu terk etti.

246PaylaşTİRAJLAR
15 Şubat 2016 - 21 Şubat 2016

zaman 653.950
hurriyet 357.921
sabah 322.555
posta 321.022
sozcu 284.244
pas-fotomac 159.814
turkiye 148.768
milliyet 144.931
fanatik 123.447
haberturk 121.610

ANKET
Sizce Türkiye'de medya gerçekten özgür ve bağımsız mı ?
Evet.. Türk medyası özgür
Hayır.. Medya özgür değil
Kararsızım
Haber3 Yayın Grubu © 2001-2015 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Medyakafe.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.


Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Yayın Grubu

Gizlilik İlkeleri ve Kullanım Şartları | Künye | Site Haritası | RSS