Hanife'yi şoke eden evlilik teklifi

Hanife'yi şoke eden evlilik teklifi09 Haziran 2017 16:20

Star TV ekranlarında yayınlanan “Zuhal Topal’la” programına (bugün) Muhammed’in, Hanife’ye evlilik teklifi etmesi damga vurdu.

Orta bir noktada buluşamayan Hanife ve Serkan, bugün yeniden canlı yayındaydılar.

Hanife, Serkan için; “Aramıyor, sormuyor. Şimdi telefon numarasını vermiyor diyecek, isteyen bulur. Ben böyle düşünüyorum. Çok isteksizmiş gibi geliyor bana” dedi. Serkan, “Gözlerinin içine bakıyorum, hala hissetmiyor musun?” dedi.

Muhammed; “Evlen benimle Hanife”

Bu arada loca adaylarından Muhammed söz istedi. Hanife seninle çok güzel günlerimiz oldu diyen Muhammed’e Hanife de katıldı; “Muhammed beni hep aradı, hep sordu, zor günlerimde yanımda oldu” dedi. Bunu nasıl anlatacağımı bilmiyorum diyen Muhammed’e Hanife; “Ne söyleyeceksin? Serkan’ın bir hatasını mı gördün?” dedi. Bunun sadece kendisi ile ilgili olduğunu söyleyen Muhammed Hanife’ye “Evlen benimle” dedi. Zuhal Topal, loca adayları, seyirciler şoke oldular.

Serkan; “Senin gibi bir adama bu yakışmıyor”

Bu bir şaka mı? diyen Serkan; “Sen hangi cesaretle bu teklifi yapıyorsun Muhammed? Senin gibi bir adama bu yakışmıyor” dedi.

Zuhal Topal;  “Bu noktaya nasıl geldin?”

Zuhal Topal; “Muhammed, sen bu noktaya nasıl geldin? Geçen yıl Hanife’den hoşlanmıştın, biliyorum. Sonra hayatınıza arkadaş olarak devam ettiniz. Bu durumda kalkıp, evlen benimle diyorsun.. Bu noktaya nasıl geldin?” dedi.

Duygularımı tarif edemiyorum diyen Muhammed, “Öyle duygular vardır ki bir yola çıkmak istersin, öyle duygular vardır ki evlen benimle dersiniz. Tarif edemiyorum, anlatamıyorum. Serkan, bu cesareti nereden buldun diyorsun, senin de bu duruma üzüldüğünü düşünmüyorum” dedi. Serkan; “Sonrasında üzüleceğim şeyler yapmak istemediğim için kendimi tutuyorum” dedi.

Muhammed, “Mutlu olmak istiyorsan, seni seveni seveceksin”

Ne diyeceğini şaşırdığını söyleyen Zuhal Topal, “Bu ortamda, şu durumda Serkan’ın haklılık payı var” diyerek, Hanife’ye; “Böyle bir şey bekliyor muydun?” diye sordu. Böyle bir şey beklemediğini, çok şaşırdığını söyleyen Hanife’ye Muhammed, “Mutlu olmak istiyorsan, seni seveni seveceksin. Yan yanalar; ama yoklar. İkisinin de birbirine bir şey hissetmediğini düşünüyorum” dedi.

Hanife; “Serkan, duyuyor musun ne diyor? Aranızda aşk görmüyorum diyor; keşke gösterseydin de o da kendinde bu cesareti bulamasaydı” dedi.

Hanife: “Senden ciddi adımlar bekliyorum”

Hanife; “Ben de evlenmek istiyorum. Hayatımda net, resmi bir şeylerim olsun istiyorum. Senden ciddi adımlar bekliyorum, göstermezsen de canın sağ olsun” dedi. 

Serkan; “Ne yapacaksın Hanife?” diye sordu, Hanife de “Hayatıma devam edeceğim. ben söyleyeceğimi söyledim” dedi.

Hanife, Muhammed’in evlenme teklifine ne cevap verecek? Serkan ile Hanife bir araya gelebilecekler mi? merakla bekleniyor.
 

551PaylaşTİRAJLAR
15 Şubat 2016 - 21 Şubat 2016

zaman 653.950
hurriyet 357.921
sabah 322.555
posta 321.022
sozcu 284.244
pas-fotomac 159.814
turkiye 148.768
milliyet 144.931
fanatik 123.447
haberturk 121.610

ANKET
Sizce Türkiye'de medya gerçekten özgür ve bağımsız mı ?
Evet.. Türk medyası özgür
Hayır.. Medya özgür değil
Kararsızım
Haber3 Yayın Grubu © 2001-2015 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Medyakafe.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.


Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Yayın Grubu

Gizlilik İlkeleri ve Kullanım Şartları | Künye | Site Haritası | RSS