Serdar Turgut'un intikam planları

Serdar Turgut'un intikam planları03 Şubat 2017 13:23

Habertürk yazarı Serdar Turgut bugünkü yazısında Habertürk yazarı Oray Eğin'e bilet veren Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök'e yüklendi. Turgut "Ertuğrul'u öldürmem gerek" diye yazdı.

Habertürk yazarı Serdar Turgut bugünkü yazısında, Broadway’deki Hamilton müzikalini izlediğini yazan Habertürk yazarı Oray Eğin’e bilet hediye eden Ertuğrul Özkök’e yüklendi.

Turgut yazısında “Oray’ın çok zor ve pahalıya bilet bulunan Broadway’deki Hamilton müzikalini izlediğini anlattığı yazısını okurken birçok duygu arasında gidip geldim. Hepsi de uç duygulardı, içinde bir tane bile makul olanı yoktu. Zaten köşe yazarlarının makul olanı pek yoktur. En makul olanlarından biri Ertuğrul Özkök, siz düzeyi düşünün artık. Oray’ı okumaya başladım, sonra birdenbire aklıma oyun biletlerinin ortalama 850 dolardan satıldığı geldi. Yazısında bu fiyatı teyit ettiği bölüme gelince, ‘Müdürlerime bir ziyarette bulunmamın zamanı geldi artık’ diye düşündüm” diye yazdı.

“GİZEMİ ÇÖZDÜM”

Yazısında “Şanslıyım ki Yayın Yönetmenim Selçuk Tepeli. Boyu bosu, kilosu bana uygun. ‘Adam bir şov izlemek için 850 dolar verebiliyorsa ona verilen maaş nedir?’ sorusuna cevap aldıktan sonra gerekirse onu rahatlıkla öldürebilirim diye rahatladım” ifadelerini kullanan Turgut çok geçmeden bilet olayının gizemini çözdüğünü, Oray Eğin’e bileti Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök’ün hediye ettiğini yazdı.

“AMA ORAY SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA…”

Habertürk yazarı Turgut, Özkök’e tepkisini şu ifadelerle yazdı:


“Bunu duyunca Ertuğrul’u artık kesinlikle öldürmem gerektiğine karar verdim. Adamla yıllardır çalıştık, yayın yönetmenim oldu. Bana hiç şova bilet almayı düşünmedi, yemek bile ısmarlamadı. Bir gün evinde misafirdim, pizza söyledik ‘Bende para yok, sen ver, ben para taşımam’ dedi. Misafirlikte yediğim pizzanın parasını bile bana verdirdi. Şimdi güya testosteronu yüksekmiş; ben o testosteronu düşürmeyi bilirim yakında.

Şimdi bile ne zaman yemeğe çıkmamız söz konusu olsa Ertuğrul daima rejimde oluyor. Fiziksel görünümünü Örümcek Adam figürüne benzeten bir adam neden sürekli aç dursun ki? Yeter ki bana yemek ısmarlamasın, onun derdi bu.

Ama Oray söz konusu olduğunda bizim belki bütün yıl boyunca her hafta yemeğe çıkabileceğimiz kadar parayı verebiliyor. Bunun hesabı mutlaka sorulmalı, bakalım şans kime gülecek?”

 

204PaylaşTİRAJLAR
15 Şubat 2016 - 21 Şubat 2016

zaman 653.950
hurriyet 357.921
sabah 322.555
posta 321.022
sozcu 284.244
pas-fotomac 159.814
turkiye 148.768
milliyet 144.931
fanatik 123.447
haberturk 121.610

ANKET
Sizce Türkiye'de medya gerçekten özgür ve bağımsız mı ?
Evet.. Türk medyası özgür
Hayır.. Medya özgür değil
Kararsızım
Haber3 Yayın Grubu © 2001-2015 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Medyakafe.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.


Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Yayın Grubu

Gizlilik İlkeleri ve Kullanım Şartları | Künye | Site Haritası | RSS